Oca

28

Canavar Keçe Ipad Kılıfı

Selam herkese !
Malum keçe mevsimi geldi çattı yine,havalar soğuyunca keçeyle çalışmak daha eğlenceli oluyor. Keçeyle yapılacak o kadar çok şey var ki;kılıflar,çantalar,yastıklar,oyuncaklar çok moda ama hep aynı şeyleri görmekten sıkıldıysanız; siz de birazcık yaratıcılığınızı kullanıp kimsede olmayan, size özel tasarımlar yapabilirsiniz!
Benim son keçe çalışmalarımdan birisi ipad için oldu, boyutlarına göre herhangi bir tablet için ,telefon için hatta laptop için bile yapılabilir. Benim keçe ipad kılıfı tasarımım tamamen el yapımı olduğundan dikiş aşamasında biraz yoruldum ama elde dikince daha detaylı ve güzel olduğunu düşünüyorum.


Canlı bi yeşil kullandım hatta sonradan canavara gidebilecek en iyi rengin yeşil olduğunu düşünmedim değil:) Eeee canavar dediğin sinirli ve agresif olmaz mı? Kılıf kapalıyken kaşlarını çatıyor gayet sinirli bakıyor 😛 Okulda öğrencilerim bayıldı,arkadaşlarım da çok sevimli buldu,hatta oturduğum yerlerde ve elimde gören insanların bakışlarından da beğendiklerini fark ediyorum ve çok mutlu oluyorum :)


Ben kapak kısmına çıtçıt diktim ama cırt cırt da dikilebilir. Keçe çok güzel bir malzeme,onla çalışırken bile aklınıza birsürü fikir gelebiliyor,rengarenk olmaları da çok güzel.tek olumsuz tarafı yıkanamıyor olması,bu yüzden yaptığım yastıkları da kılıfları da çok temiz kullanmaya çalışıyorum ,çünkü yıkanınca keçe deforme oluyor:( Yine de keçe çoook güzeeel :))
Yeni keçe işlerimle tekrar görüşmek üzereee 😉